Armatura do zastosowań klinicznych - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Armatura do zastosowań klinicznych

Armatura do zastosowań klinicznych

W budynkach takich jak szpitale czy kliniki obowiązują ścisłe zasady dotyczące higieny. Z myślą o specjalnych zastosowaniach firma SCHELL zaprojektowała baterię dedykowaną placówkom zdrowia, którą można uruchamiać bez użycia dłoni.Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi zdrowie i życie ludzkie zachowanie aseptycznych warunków ma kluczowe znaczenie.

Jednym ze środków zapobiegania rozwojowi i przenoszeniu się drobnoustrojów jest częste mycie rąk. Obowiązek zachowania higieny odnosi się nie tylko do lekarzy, lecz również pacjentów, którzy powinni mieć szeroki dostęp do urządzeń sanitarnych umożliwiających łatwe uruchamianie. Baterie SCHELL VITUS zostały wyposażone w długą dźwignię, która umożliwia ułatwione uruchamianie.

Ergonomia i higiena

Cechą wyróżniającą armatury VITUS do użytku klinicznego jest sposób otwierania wypływu wody. Charakterystyczny, wydłużony uchwyt sprawia, że baterię można uruchomić zarówno za pomocą dłoni, jak i łokcia. To duże ułatwienie zwłaszcza dla tych lekarzy, którzy muszą utrzymywać bezwzględna higienę dłoni, jak np. pracownicy oddziałów i klinik chirurgicznych. Rozwiązanie to umożliwia bezproblemową obsługę także osobom kalekim lub mającym ograniczoną sprawność ruchową.

W zależności od wielkości umywalki można dobrać wersję z wylewką o długości 190, 250 lub 310 mm. Zachowanie perfekcyjnej czystości obudowy armatury umożliwia gładka, chromowana powierzchnia, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Do zalet rozwiązań z serii VITUS można zaliczyć również oszczędność i wszechstronność zastosowań.

Komfortowa na więcej sposobów

Baterie SCHELL VITUS dedykowane klinikom i szpitalom są dostępne w dwóch wersjach wykonania, różniących się między sobą mechanizmem regulacji temperatury wody. W zależności od indywidualnych wymagań można wybrać wersję z mieszaczem mechanicznym lub zaopatrzoną we wbudowany termostat. W wersji z termostatem temperaturę wody można komfortowo regulować za pomocą pokrętła umieszczonego z boku korpusu. Ten rodzaj mechanizmu gwarantuje również bezpieczeństwo użytkowania, dzięki ogranicznikom temperatury wody do 38°, które zmniejszają ryzyko poparzenia. Bateria jest również przystosowana do krótkotrwałej dezynfekcji termicznej w wodzie o temperaturze 70°C, co zapobiega rozwojowi chorobotwórczych ustrojów w instalacji wodnej.

Dodano: 2017-01-10


Komentarze, opinie o Armatura do zastosowań klinicznych.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.015 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.