Cegła klinkierowa do elewacji i wnętrz - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Cegła klinkierowa do elewacji i wnętrz

Cegła klinkierowa do elewacji i wnętrz

Syriusz, najjaśniejsza gwiazda nocnego nieba - świeci wyjątkowym blaskiem już nie tylko w naturze, lecz teraz także w architekturze. Wszystko za sprawą wyjątkowej cegły klinkierowej, która doskonale sprawdza się jako stylowa ozdoba zarówno elewacji, jak i wnętrz. Jest modna, uniwersalna i dostępna w szerokim wachlarzu odcieni - szarość to w ostatnich latach jeden z najchętniej wykorzystywanych kolorów w projektach aranżacyjnych.

Może być z powodzeniem stosowana zarówno jako tło dla innych barw, jak i element dominujący. Wiele zależy od wybranej tonacji oraz materiału. Wdzięcznym nośnikiem estetycznych walorów szarości okazuje się być cegła klinkierowa. Ten znany i powszechnie stosowany materiał wciąż odsłania przed nami swoje nowe oblicza, stając się nieodzownym elementem projektów podkreślających niebanalny i wysublimowany gust inwestora. Znakomitym tego przykładem jest Syriusz Cieniowany od CRH Klinkier, stworzony z myślą o wszystkich poszukujących klasyki idącej w parze z aktualnymi trendami.

Elewacje wykonane przy jego użyciu zwracają uwagę nieprzeciętną elegancją. Gładka powierzchnia licowa akcentuje modny charakter materiału, a subtelne różnice w odcieniach poszczególnych cegieł powodują, że po ułożeniu tworzą one niepowtarzalną kompozycję.

Również we wnętrzach designerski blask Syriusza cieniowanego potrafi dodać przestrzeni wyjątkowego smaku, wprowadzając do nich element nowoczesnego szyku. Cieniowana szarość dobrze łączy się zwłaszcza z bielą i czernią, a także elementami wykonanymi ze szkła i aluminium.

Oprócz walorów estetycznych, Syriusz cieniowany oferuje inwestorom także całą gamę istotnych właściwości klinkieru, w tym przede wszystkim bardzo wysoką odporność na uszkodzenia oraz niską nasiąkliwość, ułatwiającą usuwanie z powierzchni cegły ewentualnych zabrudzeń. Dzięki temu wykonane przy użyciu Syriusza powierzchnie na długo zachowują swój stylowy wygląd - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Dodano: 2016-12-09


Komentarze, opinie o Cegła klinkierowa do elewacji i wnętrz.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.020 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.