Dom, który oszczędza dla Ciebie - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Dom, który oszczędza dla Ciebie

Dom, który oszczędza dla Ciebie

Jak zaoszczędzić na bieżącym utrzymaniu domu to obecnie jedna z najbardziej nurtujących społeczeństwo kwestii. O ile obniżenie wydatków na codzienne potrzeby – choć wymaga poświęcenia – jest możliwie, zredukowanie kosztów energii wydaje się być poza naszym zasięgiem. Jak się okazuje - jest na to sposób. Prezentujemy dom, który oszczędza dla Ciebie.

Na początku maja pod adresem www.domdlakazdego.info zadebiutował portal dedykowany projektowi „Dom dla Każdego”. Projekt ten jest efektem współpracy grupy firm – czołowych marek z wieloletnim doświadczeniem na rynku, których celem stało się stworzenie domu idealnego – domu, który sprosta wymogom każdego. Takie przedsięwzięcie wymagało połączenia wielu, pozornie sprzecznych aspektów: niskie koszty zakupu, niskie koszty eksploatacji, wysoki komfort mieszkania i ochrona środowiska. Choć z pozoru niemożliwe, założenia projektu udało się wcielić w życie, a efektem tych działań jest powstanie „Domu dla Każdego”.

Jest to dom, który - dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań projektowych i technicznych, jest przyjazny nie tylko mieszkańcom, ale i środowisku - może być eksploatowany przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii.

Portal www.domdlakazdego.info to miejsce, które z zainteresowaniem odwiedzą zarówno rodziny, marzące o własnym energooszczędnym domu bądź mieszkaniu, jak i instytucje, stowarzyszenia czy firmy prywatne. Poświęcony jest on tematyce domów energooszczędnych wykonanych z tzw. Neoporu®, czyli spienionego polistyrenu. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na rezygnację z typowych materiałów budowlanych, jak cegła czy beton oraz zapewnia duże oszczędności w późniejszej eksploatacji budynku.

Z uwagi na to, że domy i mieszkania realizowane w ramach Projektu „Dom dla Każdego” spełniają standardy budynków energooszczędnych, nabywcy mają możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). W czasach, kiedy galopujące w górę rachunki za energię nie zważają na niebezpiecznie stabilną wysokość naszej pensji, oszczędzająca na siebie inwestycja, na której można oszczędzić już w chwili zakupu - to rozwiązanie nie do przecenienia.

Partnerami strategicznymi projektu są: Wawel Service - firma należąca do czołówki krakowskich deweloperów, spółka z 20-letnim stażem na rynku, specjalizująca się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego; Viessmann – jeden z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej oraz BASF – firma, której działalność na polskim rynku obejmuje chemikalia, środki uszlachetniające, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną oraz lakiery samochodowe.

Dodano: 2013-05-15


Komentarze, opinie o Dom, który oszczędza dla Ciebie.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.039 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.