Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej

Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej

27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych w Poznaniu wyłoniony zostanie Mistrz Polski Instalatorów. To jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych wzbudza silne emocje nie tylko wśród uczestników, ale także partnerów. Jednym z nich jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych, która podczas targów w Poznaniu zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania.

W dniach 25-28 kwietnia Poznań na cztery dni stanie się stolicą instalatorów. Organizatorzy Międzynarodowych Targów INSTALACJE 2016 przewidują, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie rekordowa pod względem liczby wystawców i odwiedzających. Targi INSTALACJE to ważne wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z rynkiem instalacyjnym.

 Mamy nadzieję, że przyciągną rzeszę odwiedzających, zainteresowanych nie tylko samym finałem Mistrzostw Polski Instalatorów, ale także nowinkami branżowymi i specjalistyczną wiedzą. Podczas targów do dyspozycji odwiedzających będą doradcy techniczni firmy TECE, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące np. produktów i ich montażu – mówi Krzysztof Kaczmarek, V-ce Dyrektor Handlowy w firmie TECE.
Zakres tematyczny targów INSTALACJE obejmie technikę grzewczą, sanitarną, obiektową, gazowniczą, klimatyzację, wentylacje i chłodnictwo.

Najlepszy z najlepszych

Jedną z największych atrakcji targów będzie finał Mistrzostw Polski Instalatorów. Eliminacje do MPI, czyli INSTALACJE ON TOUR, rozpoczęły się w maju 2015 roku. Łącznie wzięło w nich udział 1 360 instalatorów, spośród których wyłoniono 39 finalistów, po trzech z każdego miasta. Zadaniem, przed jakim stanęli uczestnicy rozgrywek, było wykonanie na specjalnie przygotowanym modelu instalacyjnym w jak najkrótszym czasie 17-stu czynności konkursowych. Najlepszy czas to 2 minuty i 38,63 sekundy. Jednym z partnerów wydarzenia jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych.

Tegoroczną edycję INSTALACJI ON TOUR oceniamy bardzo dobrze – duża frekwencja, pozytywny odbiór instalatorów, zacieśnienie relacji z partnerami. To nie tylko szansa dla instalatorów na sprawdzenie swoich umiejętności i sprawności, ale także świetna okazja do wymiany doświadczeń i praktycznego zapoznania się z oferowanymi produktami. Jesteśmy pod wrażeniem sprawności i fachowej wiedzy uczestników eliminacji - mówi Krzysztof Kaczmarek, V-ce Dyrektor Handlowy w firmie TECE.

Podczas dwóch pierwszych dni targów INSTALACJE 2016, tj. 25 i 26 kwietnia, odbędą się także eliminacje uzupełniające. Mogą w nich wziąć udział osoby, które nie zdążyły sprawdzić swoich umiejętności, a chciałyby zakwalifikować się do finału mistrzostw. Zwycięzca finałowych rozgrywek, które odbędą się w środę 27 kwietnia, otrzyma tytuł Mistrza Instalatorów 2015. Zadanie konkursowe będzie polegało na wykonaniu w jak najkrótszym czasie na specjalnej ściance szeregu określonych czynności montażowych. Nagrodą dla Mistrza Instalatorów jest Citroen Berlingo.

Dodano: 2016-04-21


Komentarze, opinie o Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.028 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.