Jak skutecznie chronić ściany przed zabrudzeniami? - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Jak skutecznie chronić ściany przed zabrudzeniami?

Jak skutecznie chronić ściany przed zabrudzeniami?

W każdym domu są takie miejsca i ściany, które brudzą się częściej i łatwiej niż inne. Ściana w pokoju dziecka - ta przy której stoi stoliczek do malowania i jeszcze ta przy jego łóżku, albo ta przy drzwiach wejściowych, no i oczywiście miejsca przy włącznikach światła i narożnik w korytarzu... Jak uchronić wskazane miejsca przed zabrudzeniem, albo chociaż ułatwić sobie utrzymanie ich w czystości, a przy okazji zadbać o piękną aranżację?

Idealne rozwiązanie podsuwa firma Pfleiderer. Lista miejsc szczególnie narażonych na ubrudzenie i w praktyce częściej wymagających czyszczenia - w mieszkaniu i domu każdego z nas wygląda prawdopodobnie zupełnie inaczej, ale z pewnością istnieje. Rodzice niewątpliwie wskażą kilka newralgicznych punktów w pokojach maluchów, właściciele czworonogów - przy legowisku psa i kuwetce kota, artyści w ich pracowniach...

Czy istnieje możliwość zabezpieczenia tych miejsc na ścianach w estetyczny, a zarazem niezbyt kosztowny sposób? Rozwiązaniem mogą okazać się elementy płaskie oklejone laminatem HPL Pfleiderer. Co to za produkt i jakie możliwości oferuje? Element płaski, to nic innego, niż płyta wiórowa oklejona wytrzymałym laminatem HPL. Bazą elementów są płyty wiórowe P2 w czterech grubościach: 8, 10, 16 lub 18 milimetrów, które dostępne są w formatach: 4100 x 1285 mm. Dzięki tak dużym wymiarom, możliwe jest zaaranżowanie za ich pomocą praktycznie każdej powierzchni w domu (i to bez konieczności rozpoczynania remontu!) Wystarczy tylko przyciąć element do pożądanego rozmiaru i zabezpieczyć nim ścianę. W ten sposób możemy kompletnie odmienić estetykę kącika dziecka, naszego miejsca pracy czy otoczenia legowiska rodzinnego pupila. Ułatwi nam to utrzymanie w tych miejscach czystości. W jaki sposób?

Otóż elementy płaskie Pfleiderer są oklejone obustronnie laminatem HPL. Materiał ten jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, działanie detergentów, wilgoci, wysokiej temperatury i promieni UV. Dodatkowo jest łatwy do czyszczenia - nie straszne mu ani mazaki i kredki pastelowe malucha, ani błoto jakie przyniesie ze spaceru pies... Wyczyścić go można za pomocą zwykłej szmatki, ciepłej wody i detergentu. I to bez męczącego szorowania!
Laminaty Pfleiderer dostępne są w szerokiej ofercie dekorów inspirowanych rysunkami: naturalnego drewna, kamieni, metalu, betonu. Producent proponuje również wzory jednobarwne - od delikatnych pasteli, po kolory intensywne i głębokie. Paleta dostępnych dekorów obejmuje aż 162 wzory (z czego blisko 100 dostępnych jest w polskiej ofercie magazynowej), z których każdy może wybrać coś dla siebie i swojego domu. Pozwalają one na doskonale dostosowanie nowego wystroju ściany do już istniejącej aranżacji - na zasadzie kontrastu lub harmonijnego współgrania. To, jak będzie wyglądała najbrudniejsza dotychczas ściana w Twoim domu, zależy tylko od Ciebie.

Dodano: 2016-06-28


Komentarze, opinie o Jak skutecznie chronić ściany przed zabrudzeniami?.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.019 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.