Kosmiczne pomysły na aranżację pokoju dziecka i nastolatka - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Kosmiczne pomysły na aranżację pokoju dziecka i nastolatka

Kosmiczne pomysły na aranżację pokoju dziecka i nastolatka

Twoje dziecko chciałoby poczuć się, jakby mieszkało w bajecznym zamku? A może marzy o sekretnej wyprawie na Księżyc? Nic prostszego! Dzięki wyjątkowym produktom z kolekcji Tikkurila Kids Style stworzymy niesamowite aranżacje, pozwalające wszystkim pociechom - i młodszym, i starszym - na co dzień przenieść się w magiczny świat wyobraźni.

„Lustereczko, powiedz przecie… … czy mój pokój nie jest najpiękniejszy w świecie?” Takie słowa z ust dziecka z pewnością ucieszyłyby każdego rodzica. Maluch bez wątpienia poczuje się w swoim pokoju jak księżniczka czy książę, gdy w wystroju pomieszczenia zastosujemy perłową farbę Tikkurila Taika Pearl Paint. Przy jej pomocy wyczarujemy niepowtarzalne dekoracje w ciekawych odcieniach złota lub srebra, o pięknym połyskliwym wykończeniu. Produkt nadaje się do malowania nie tylko ścian, ale i różnych elementów wystroju dziecięcego pokoju, takich jak m.in. meble, ramy i framugi - zarówno z drewna, jak i metalu.

Efekt delikatnego blasku osiągniemy też, jeśli skorzystamy z półprzezroczystej perłowej lazury Tikkurila Taika Pearl Glaze. Utworzy ona piękną dekoracyjną powłokę, subtelnie podkreślającą kolor pokrytej powierzchni. By uzyskać jak najlepszy efekt, warto dobrać kolor laserunku możliwie najbardziej zbliżony do odcienia farby podkładowej.

3,2,1... odlot!

Czas rozpocząć odliczanie do podróży w świat dziecięcych marzeń! Pomieszczenie urządzone w kosmicznym stylu z pewnością uszczęśliwi wszystkie pociechy, niezależnie od wieku. A niejeden dorosły, widząc na ścianie Księżyc, który po zmroku emituje światło niczym prawdziwy ziemski satelita, zamarzy o podróży w czasie do dziecięcych lat. By wykonać tę niesamowitą dekorację, namalujmy na ścianie okrągły Księżyc srebrną farbą Tikkurila Taika Pearl Paint i pokryjmy go przezroczystym fluorescencyjnym laserunkiem Tikkurila Taika Glow. Produkt ma wyjątkowe właściwości użytkowe - tworzy efekt świecący w ciemności, utrzymujący się do sześciu godzin.

Więcej informacji na temat produktów z kolekcji Tikkurila Kids Style wraz z filmami instruktażowymi pokazującymi, jak wykonać ciekawe dekoracje z ich użyciem można znaleźć pod adresem:
http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/kolekcja_tikkurila_kids_style.

Dodano: 2016-07-19


Komentarze, opinie o Kosmiczne pomysły na aranżację pokoju dziecka i nastolatka.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.017 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.