Nikea Exe: nowy wymiar kąpieli - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Nikea Exe: nowy wymiar kąpieli

Nikea Exe: nowy wymiar kąpieli

Kąpiel w wannie kojarzy się z czymś więcej niż tylko z czynnością higieniczną. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni może zmienić się w relaksujący rytuał. Chcąc osiągnąć taki efekt, należy starannie dobrać wszystkie elementy wyposażenia łazienki. Bateria wannowa Nikea Exe nie tylko doskonale sprawdzi się pod względem funkcjonalnym, ale także będzie cieszyła wzrok oryginalną formą.

Wybór baterii wannowej wydawać się może mało skomplikowany. Ktoś może powiedzieć nawet „kran to kran, wszystkie są do siebie podobne”. Nic bardziej mylnego! Oferta rynkowa armatury łazienkowej jest niezmiernie bogata i urozmaicona. Różne sposoby montażu, funkcje, kształty, stylistyka, materiały, a wreszcie jakość i cena. Projektanci wciąż opracowują nowe modele, które mają wyróżnić się na tle innych.

Bateria wannowa Nikea Exe firmy Invena to jednouchwytowa bateria ścienna. Jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów armatury. Nadano jej jednak bardzo oryginalną formę. Zamiast tradycyjnie zlokalizować wylewkę po środku, przesunięto ją na bok korpusu. Wygląd baterii idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w designie i projektowaniu wnętrz, zgodnie z którymi modne dotąd kubiczne formy o ostrych krawędziach zyskują zmiękczoną, bardziej subtelną linię. Dzięki temu przestrzeń staje się przytulniejsza i bardziej przyjazna. Stworzenie pięknej, harmonijnej aranżacji łazienkowej ułatwi fakt, że bateria wannowa Nikea Exe wchodzi w skład serii, w której znaleźć można również armaturę umywalkową oraz natryskową o takiej samej stylistyce. 

Design w parze z funkcjonalnością

Podczas poszukiwań baterii wannowej nie można kierować się jedynie walorami estetycznymi. Nie zapominajmy, że podstawą jest to, by była trwała i bezawaryjna, a korzystanie z niej komfortowe. Z tego względu kształt baterii Nikea Exe jest nie tylko efektowny, ale również ergonomiczny. Wygodny uchwyt pozwala jedną ręką precyzyjnie regulować strumień i temperaturę wody. Natrysk ręczny posiada aż trzy funkcje – normalny strumień, bicz oraz hydromasaż. Słuchawka umieszczona jest na regulowanym uchwycie punktowym.

Warto podkreślić zastosowanie silikonowego perlatora Neoperl, który napowietrza wodę, przez co znacznie zmniejsza jej zużycie. System anti-calc przeciwdziała osadzaniu się kamienia. Niezawodność gwarantuje też wysokiej jakości mieszacz ceramiczny (35 mm).  Decydując się na zakup baterii Nikea Exe mamy więc pewność, że wybieramy produkt wysokiej jakości, który posłuży nam przez długi czas.

Dodano: 2017-02-09


Komentarze, opinie o Nikea Exe: nowy wymiar kąpieli.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.017 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.