Porady budowlane biuro, informacje biuro - portal budowlany budfach.pl

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

biuro

Biuro, do którego chce się wracać

Kategoria: porady biuro, dodano: 2016-12-27

Biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. To tu spędzamy sporą część prawie każdego dnia, tu wymyślamy nowe koncepty, spotykamy się z klientami, tu w końcu - nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Dlatego tak ważne jest, aby miejsce to było odpowiednio zaprojektowane i urządzone - tylko wtedy sprzyjać będzie efektywnej pracy i dobrej atmosferze.


Optymalne oświetlenie strefy pracy biurowej

Kategoria: porady biuro, dodano: 2016-07-04

Koszt użytkowania oświetlenia w biurowcach czy pomieszczeniach administracyjnych stanowi czasem aż 40% kosztów eksploatacyjnych. Jego wybór nie jest sprawą prostą - wymagane normy i parametry, różne zadania oświetlenia wynikające z funkcji danych pomieszczeń - inne dla strefy pracy biurowej, recepcji, ciągów komunikacyjnych czy sal konferencyjnych, ...


Zautomatyzowane systemy oświetlenia w pomieszczeniach ...

Kategoria: porady biuro, dodano: 2015-05-13

Przewiduje się, że rozwój systemów automatyki będzie w najbliższych latach jednym z trendów najsilniej oddziałujących na budownictwo i zarządzanie powierzchniami komercyjnymi. Z perspektywy potencjalnych oszczędności, bardzo interesującym elementem tego nurtu jest zautomatyzowane sterowanie oświetleniem w biurach. Z danych firmy konsultingowej Pike Research ...


Elegancka i uniwersalna - jak powinna wyglądać podłoga ...

Kategoria: porady biuro, dodano: 2015-02-02

Wystrój i funkcjonalność biura mają ogromny wpływ nie tylko na efektywność pracowników, lecz także na wrażenie, jakie wywiera urząd na petencie. Całość powinna prezentować się gustownie, schudnie oraz przejrzyście. Niezwykle istotnym elementem aranżacji jest wybór odpowiedniej podłogi.


Bioguard Acoustic - sufit idealny dla szpitali

Kategoria: porady biuro, dodano: 2013-02-10

Szeroka oferta sufitów podwieszanych firmy Armstrong obejmuje m.in. specjalne rozwiązania dedykowane dla obiektów służby zdrowia. BIOGUARD ACOUSTIC firmy Armstrong to płyta mineralna w klasie czystości ISO 5, o gładkiej, laminowanej powierzchni pokrytej specjalną farbą antybakteryjną. Powłoka BIOGUARD zawiera aktywne czynniki, które zwalczają bakterie i ...


Rola sufitów podwieszanych w ochronie przeciwpożarowej ...

Kategoria: porady biuro, dodano: 2013-01-15

Modułowe sufity podwieszane to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane do wykończenia wnętrz obiektów użytkowych. Są estetyczne, funkcjonalne i trwałe, ale przede wszystkim także odgrywają ważną rolę w ochronie przeciwpożarowej budynków. Ochrona przeciwpożarowa obiektów budowlanych opiera się zarówno na rozwiązaniach aktywnych, jak i pasywnych.


Warszawski rynek biurowy na tle Europy

Kategoria: porady biuro, dodano: 2012-09-27

Pod względem ilości powierzchni biurowej planowanej do oddania w tym roku Warszawa znajduje się w czołówce Europy. Za rozwojem rynku biurowego w naszym kraju przemawiają dobre wskaźniki makroekonomiczne oraz zdolność Polski do przyciągania coraz większej liczby międzynarodowych najemców.


Open space w nowym wydaniu

Kategoria: porady biuro, dodano: 2012-07-19

Otwarte przestrzenie w biurach nie muszą już kojarzyć się z przygnębiającą atmosfera pracy w korporacyjnym molochu. Dzięki zaprojektowanej przez architekta Zbigniewa Kostrzewę dla Fabryki Mebli Biurowych MDD platformie CITY, każde biuro ma szansę stać się miejscem przyjaznym.


W dziale porady biuro znajduje się 8 artykułów. Wybierz stronę:

Góra strony


Portal budowlany budfach.pl 2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.012 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.