Spoina z efektem perlenia - opinie, komentarze

Portal budowlany
Dodaj firmę do katalogu firm budowlanych
Firmy
Porady
Zlecenia
Ogłoszenia


klimatyzacja poznań

narzedzia lodz

transport ponadnormatywny

akwaria warszawa

Spoina z efektem perlenia

Spoina z efektem perlenia

Efektowną łazienkową posadzkę lub ścianę, nie zapewni tylko wybór ładnych płytek, ale przede wszystkim dobór odpowiednich materiałów, solidność wykonania i dopracowanie detali. Istotnym elementem przy klejeniu płytek jest spoiwo, które zapewnia trwałość i wizualny efekt końcowy.

Bolix Aquastop, to zaprawa spoinująca z efektem perlenia. Posiada właściwości mrozo- i wodoodporne, dzięki czemu można stosować ją zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Efekt perlenia, czyli pewien rodzaj impregnacji, znacząco poprawia ochronę płytek przed wilgocią, ponieważ zapobiega jej wchłanianiu - utrzymuje krople wody na powierzchni, tworząc „perełki” (stąd nazwa), dzięki czemu łatwiej ją usunąć, nie niszcząc spoiwa.

Zaprawa dobrze sprawdza się w połączeniu z płytkami ceramicznymi i kamiennymi, a także ze szklanymi okładzinami ściennymi, płytami betonowymi oraz mozaiką gruntową. Należy do grupy spoin drobnoziarnistych. Pozwala wykonać warstwę o grubości od 2 do 6 mm. Cechą charakterystyczną spoiny jest wysoka przyczepność, zapewniająca  trwałość i dobre dopasowanie do płytek. Jej zaletą są również długotrwałe kolory, a ich wybór jest bardzo duży  – producent oferuje aż 20 odcieni.

Dodano: 2016-12-16


Komentarze, opinie o Spoina z efektem perlenia.


Zobacz również:

Trwać w ruchu jak... skała
Góra strony


Portal budowlany budfach.pl

Firma miesci się pod adresem . Oferta firmy to , specjalizacja . Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu .

2011 - 2018 © www.budfach.pl. Informacje budowlane, porady budowlane, zlecenia i ogłoszenia budowlane. Katalog firm budowlanych.

Pytania i odpowiedzi     Polityka cookies     Kontakt     Reklama     Napisz do nas: kontakt@budfach.pl


Strona wygenerowana w 0.018 sek. Projekt i wykononanie: www.nonomedia.pl.