Menu Zamknij

Glimat Sp. z o.o. Gliwice

Firma budowlana z branży pozostałe, elektromechanika.

Glimat Sp. z o.o.

Adres
Adres Glimat Sp. z o.o.
Główna 1c, 44-109 Gliwice
śląskie
Godziny otwarcia Glimat Sp. z o.o.
Godziny otwarcia Glimat Sp. z o.o.
800-1600
Telefon
Telefon do Glimat Sp. z o.o.
(32) 338 03 00
Telefon kom.
Telefon komórkowy
---
Fax
Fax
---
Strona www
Strona www
NIP
 
6312333447
Czym jest bentonit? Czym jest bentonit?

Ziemia dostarcza wielu ciekawych materiałów, które od lat wykorzystywane są do różnorodnych celów. Skały i gliny mają ...


Glimat Sp. z o.o. w skrócie

Zwolnice, tuleje i sworznie, sprężyny napinacza gąsienicy, napinacze gąsienicy, lemiesze do koparek i spycharek, zęby do koparek i ładowarek te i wiele innych części zamiennych do maszyn budowlanych znajdziesz w ofercie firmy Glimat. Oferujemy sprzedaż części zamiennych do maszyn: Caterpillar, Komatsu, Volvo Hitachi i nie tylko.

Oferta firmy:
Podwozia gąsienicowe do koparek i spycharek, gąsienice gumowe do minikoparek i ładowarek kompaktowych. Zęby, lemiesze łyżek, sworznie i tuleje oraz pozostałe elementy wszystkich układów maszyny. Doświadczona kadra techniczna, 10.000 m powierzchni magazynowej, 400.000 pozycji na magazynie, doskonały stosunek ceny do jakości, markowe zamienniki, serwis gwarancyjny i posprzedażny - to atuty wyróżniające Glimat na rynku części zamiennych do maszyn budowlanych

GLIMAT Sp. z o.o. jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem w Polsce Grupy USCO SpA, właściciela marki ITR, jednego z największych światowych producentów elementów podwozia maszyn gąsienicowych. Potencjał produkcyjny, wieloletnie doświadczenia, lokalizacja produkcji i dystrybucji obejmująca sześć kontynentów pozwoliły grupie USCO stać się kluczowym dostawcą dla czołowych producentów maszyn budowlanych (OEM), jak również rynku części zamiennych.

Firma Glimat jest jedynym dystrybutorem na terenie Polski produktów marki BCB. Black Cat Wear Parts produkuje pełną gamę zębów i lemieszy do wszystkich typów maszyn budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Edmonton (Kanada). 36.000m zakładu produkcyjnego oraz 24.000m powierzchni magazynowych i dystrybucyjnych. Zakłady w Selkirk, Manitoba, oraz poza granicami Kanady zapewniają olbrzymi potencjał produkcyjny. Jakość produkowanych wyrobów pozwoliła marce BCB stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie w sektorze zębów i lemieszy.

Grupę dostawców części zamiennych do maszyn takich jak: części silnikowe, układu hydraulicznego, przeniesienia napędu, hamulcowego, paliwowego, elektrycznego, ze względu na różnorodność asortymentu w/w podzespołów stanowi szereg renomowanych firm, produkujących wyroby dla producentów maszyn (OEM) oraz jako części zamienne (aftermarket parts). Główne kierunki lokalizacji dostaw to Włochy, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Japonia, USA. Glimat jako przedstawiciel producenta ponosi pełną odpowiedzialność za jakość oferowanych wyrobów..

Tagi (Słowa kluczowe)

części zamienne,glimat Gliwice,sklep z częściami do maszyn budowlanych,części do maszyn budowlanych, , pozostałe, elektromechanika, glimat sp. z o.o., glimat sp. z o.o. gliwice, pozostałe gliwice, elektromechanika w gliwiceOpinie i komentarze Glimat Sp. z o.o.

Miałeś (aś) przyjemność współpracować z firmą Glimat Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię na jej temat, podziel się z innymi użytkownikami swoim doświadczeniem!

Może zainteresują Cię również firmy z branży elektromechanika w okolicy:

Plast-Mar Recykling
?liwki 54 lok. 1
44-111 Gliwice
Mim Skup katalizatorów Recykling
Nowy Świat 63
44-100 Gliwice
MIM Wąsik M Recykling
Powro?nicza 2a
44-102 Gliwice
MIM Wasik M Recykling
Hutnicza 3 lok. 5
44-100 Gliwice
Złomwtór Recykling elektroniki, skup złomu Recykling
?liwki 68a
44-100 Gliwice
Ente Sp z oo Oprogramowanie komputerowe
Gaudiego 7
44-100 Gliwice