Menu Zamknij

Archicad: nowoczesne narzędzie dla twórców ponadczasowych wnętrz

Dodano2024-06-13 Wyswietle161Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
ocena: 5 z 2 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Archicad: nowoczesne narzędzie dla twórców ponadczasowych wnętrz
Fot. unsplash.com
Nowoczesne narzędzia dla twórców ponadczasowych wnętrz pozwalają na szczegółowe i zarazem komfortowe opracowywanie projektów, a także ich realistyczną wizualizację. Jednym z przykładów takiego oprogramowania jest Archicad. Koniecznie zapoznaj się z podstawowymi informacjami dotyczącymi tego narzędzia!
archicadwnętrzeprojekt3d

Czym jest Archicad?

Archicad jest wysoce wyspecjalizowanym oprogramowaniem CAD, który został opracowany przez węgierską spółkę Graphisoft. To jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w biurach architektonicznych, gdyż pozwala na przygotowywanie zarówno dwuwymiarowych rysunków (takich jak choćby przekroje), jak i widoków perspektywicznych oraz aksonometrycznych.

W najnowszej wersji Archicad uległ znacznym ulepszeniom w zakresie zautomatyzowanego projektowania, a także tworzenia dokumentacji oraz pracy zespołowej. Aktualnie Archicad obsługuje ponad 40 formatów eksportu oraz importu. Chodzi tutaj zarówno o klasyczne rozszerzenia plików, takie jak DWG, XLS oraz PDF, jak i zdecydowanie bardziej współczesne formaty OPEN BIM, czyli IFC oraz BCF.

Archicad a projektowanie ponadczasowych wnętrz

Projektowanie przyszłościowych wnętrz z wykorzystaniem Archicada jest możliwe między innymi dzięki opcji tworzenia modelu analitycznego konstrukcji, mebli oraz modelowania instalacji. Takie rozwiązania pozwalają współpracować ze sobą profesjonalistom z różnych branż i jednocześnie poszerzają zakres cyfrowych modeli w projektowaniu.

Archicad pozwala na komfort projektowania ze względu na następujące możliwości:

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • tworzenie modeli 3D,

  • tworzenie wizualizacji.

Podczas rysowania będziesz zatem w stanie bez problemu tworzyć od razu rzuty oraz widoki ścian, a także koordynować między nimi wszelkie zależności. W trakcie projektowania wnętrz i tworzenia modeli 3D żadnym problemem nie jest reagowanie na bieżąco na przykład na nieproporcjonalne meble lub zbyt małe albo zbyt duże wysokości. Obsługa programu jest bowiem bardzo intuicyjna.

Archicad daje również możliwość wykonania wizualizacji, a także połączenia z jeszcze bardziej zaawansowanymi technologicznie oprogramowaniami do wizualizacji, takimi jak na przykład: Twinmotion. To profesjonalne narzędzie oparte jest o bardzo nowoczesny silnik graficzny, co pozwala stworzyć wysoce realistyczne i szczegółowe wizualizację, które z pewnością przemówią do wyobraźni klienta.

Archicad w ofercie WSC.PL

Na stronie internetowej WSC (https://wsc.pl/produkty/archicad) możesz zaopatrzyć się między innymi właśnie w oprogramowanie Archicad. Wspomniana strona internetowa należy bowiem do autoryzowanego dystrybutora Graphisoft Archicad w naszym kraju. Jeżeli zatem zależy Ci na najlepszych narzędziach do projektowania, modelowania oraz tworzenia dokumentacji i współpracy międzynarodowej, znalazłeś odpowiednie miejsce do zakupu softu. Wysokiej jakości narzędzie Archicad dostępne jest na tej stronie internetowej także w formie subskrypcji miesięcznej oraz rocznej. Sprawdź już teraz ofertę WSC i wybierz najlepszą dla Twojej firmy ofertę korzystania z oprogramowania Archicad.

Informacja handlowa, dodano: 2024-06-13


Komentarze, opinie o archicad: nowoczesne narzędzie dla twórców ponadczasowych wnętrz