Menu Zamknij

Kąpiel w wannie - jak połączyć komfort z korzyścią?

Dodano2023-10-24 Wyswietle154Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 3 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Kąpiel w wannie - jak połączyć komfort z korzyścią?
Fot. Sanplast
Sezon na kąpiele w wannie trwa cały rok, ale to jesienno-zimowy okres należy do tych szczególnie zachęcających. Po wyczerpującym, chłodnym dniu, rozgrzewająca kąpiel to przyjemność którą łatwo zorganizujesz we własnej łazience. O czym warto pamiętać, by podczas przyjemności kąpielowych cieszyć się komfortem na najwyższym poziomie? Na to pytanie warto odpowiedzieć, już na etapie projektu łazienki, by odpowiednio dobrać model, rozmiar i styl wymarzonej wanny.
łazienkawannakomfort

Jaką wannę wybrać? 

Szeroki wybór nowoczesnych produktów łazienkowych pozwala dobrać wannę do każdego wnętrza i stylu łazienki. Chcąc cieszyć się wygodną kąpielą przez cały rok, już na etapie planowania, warto zastanowić się nad jej kształtem, rozmiarem, głębokością i materiałem, z którego będzie wykonana. 

Na nasz wybór wpłynie także częstotliwość zażywania kąpieli, wzrost domowników, czy wielkość pomieszczenia, którym dysponujemy. Nie zapominajmy również o cenie. Tutaj z pomocną dłonią przychodzi firma SANPLAST, która w swojej aktualnej ofercie przedstawia modele prostokątne i wanny wolnostojące w atrakcyjnych cenach. 

Wanny prostokątne - klasyczny wybór dla miłośników komfortu

Klasyczne wanny prostokątne to wybór dla tych, którzy cenią uniwersalność i komfort. Ich regularny kształt idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia, gwarantując wygodną kąpiel zarówno niskim jak i wysokim osobom. 

Model Modesta, oferowany przez SANPLAST to nowoczesna propozycja dostępna aż w sześciu wymiarach. Rozmiar dobrany do  wielkości pomieszczenia,  gwarantuje zachowanie wygodnej przestrzeni kąpielowej. Wanny prostokątne Gessa to z kolei, wybór miłośników designu, którzy docenią minimalistyczne wzornictwo.

Obie propozycje producenta SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego, który gwarantuje najwyższą przyjemności kąpieli. Zróżnicowany styl i możliwość dopasowania zabudowy wanny, pozwala bez wysiłku zaaranżować wnętrze łazienki zgodnie z oczekiwaniami.

Wanny wolnostojące - harmonia elegancji i designu

Wanny wolnostojące to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uczynić z wanny główny element łazienki, a jednocześnie stworzyć komfortową i szykowną przestrzeń do relaksu. To także łatwość montażu, dzięki której zaoszczędzimy czas i koszty podczas prac remontowych.

Nowoczesne modele wanien wolnostojących to nie tylko wybór dla przestronnych salonów kąpielowych, ale również inwestycja pasująca do mniejszych, minimalistycznych wnętrz. Jedną z propozycji, która świetnie sprawdzi się, zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i łazienkach typu vintage, jest wanna wolnostojąca Free Line, marki SANPLAST. Delikatny, stylowy kształt, niecka profilowana o głębokości 45 cm i przyjemne w dotyku wykonanie z akrylu sanitarnego to gwarancja komfortu podczas wieczornej kąpieli. 

Korzystne rozwiązania od SANPLAST

Szukając idealnej wanny, warto sprawdzić rozwiązania oferowane przez SANPLAST. Fachowa pomoc specjalistów, ułatwi wybór najbardziej komfortowego modelu, a aktualna oferta przyniesie wymierne korzyści dla naszej kieszeni. Wybór wanien SANPLAST to przyjemność kąpieli w niezwykle atrakcyjnych cenach. Najnowszą ofertę producenta sprawdzisz na www.sanplast.pl 

Informacja handlowa, dodano: 2023-10-24


Komentarze, opinie o kąpiel w wannie - jak połączyć komfort z korzyścią?