Menu Zamknij

Kuchenne rewolucje w jeden weekend

Dodano2023-07-17 Wyswietle420Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
ocena: 5 z 2 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Kuchenne rewolucje w jeden weekend
Fot. Tikkurila
Totalna zmiana kolorystyczna kuchni w jeden weekend i to bez ponoszenia znaczących kosztów? To możliwe nawet bez zatrudniania specjalistów. Wystarczy dobry pomysł i gotowość do przepracowania kilku godzin, by móc bez skuwania glazury czy wyrzucania dotychczasowych mebli cieszyć się kuchnią w kolorach marzeń.
kuchniaremontmalowaniefarbapłytki

Jeśli obecny kolor płytek w kuchni spędza sen z powiek przywodząc na myśl czasy PRL, w łatwy sposób można to zmienić. Dostępna w ponad 13 tys. odcieni farba Tikkurila Luja Ceramic Tiles jest idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Po dokładnym oczyszczeniu kafli, bez konieczności stosowania podkładów, wystarczy pomalować je dwukrotnie w odstępie 16 godzin, by już po dwóch dniach cieszyć się glazurą w zupełnie nowym wydaniu. Odświeżone w ten sposób płytki pozostaną odporne na działanie ciepłej i zimnej wody, a także na plamy i przebarwienia spowodowane detergentami - z powodzeniem sprawdzą się więc w kuchni podatnej na różnego rodzaju zabrudzenia.

Z Tikkurila również zmiana koloru mebli kuchennych nie stanowi większego wyzwania, bo te również można przemalować na wybrany odcień. Szafki pokryte wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua w kolorze mchu M449 Grotto będą wdzięcznie komponować się z brzoskwiniowymi ścianami, sprawiając, że pomieszczenie nabierze naturalnej miękkości i przytulności.

Czasem całkowita metamorfoza kuchni może wiązać się ze zwyczajnym przemalowaniem ścian. Zwłaszcza w przypadku białych mebli zmiana spokojnego koloru ścian na znaczący kontrast za sprawą odcienia N411 Madras z kolekcji Tikkurila Color Now 2023 pozwoli wprowadzić zupełnie nową jakość i świeżość. Ciekawy efekt zapewni również przemalowana na nowy kolor angielska boazeria w popularnym, kasetonowym wzorze. Zestawiona ze ścianą i krzesłem w tym samym niebieskim odcieniu zapewni interesujący total look, który wzbogacą dodatki w stylu retro.

Więcej pomysłów na aranżacje kuchni można znaleźć na stronie https://tikkurila.pl/pomysly/inspiracje-i-aranzacje-kuchni-i-jadalni.

Informacja handlowa, dodano: 2023-07-17


Komentarze, opinie o kuchenne rewolucje w jeden weekend