Menu Zamknij

Praca w ogrodzie - przyjemność bez wysiłku

Dodano2022-11-28 Wyswietle2200Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 3 minuty.
ocena: 5 z 1 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Praca w ogrodzie - przyjemność bez wysiłku
Własny ogród to marzenie wielu zakochanych w przyrodzie. Stanowi prywatny azyl i zapewnia spokój. Wymaga również zainteresowania i regularnej pielęgnacji. Praca w ogrodzie nie musi wiązać się z nadmiernym wysiłkiem.
ogródtrawnik

Założenie ogrodu to tylko początek przygody z krzewami, kwiatami i drzewami. Decydując się na swój własny raj, trzeba liczyć się z koniecznością regularnej pielęgnacji i szeregu koniecznych prac porządkowych. Zarówno początkujący amatorzy ogrodnictwa, jak i profesjonaliści mogą korzystać z pomocy różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego. Zaopatrując się w przemyślany sposób w odpowiednie narzędzia, znacząco ułatwimy sobie pracę i wyraźnie ograniczymy wysiłek.

Trawnik - efektowny i zadbany

Zielona murawa zazwyczaj stanowi zdecydowaną treść ogrodu. Oprócz regularnego nawożenia, konieczne jest efektywne koszenie i napowietrzanie.. Zanim jednak przystąpimy do zakładania trawnika należy starannie przygotować podłoże. W tym celu wykonujemy prace spulchniające glebę. Nasze glebogryzarki spełniają wszelkie standardy w swojej dziedzinie. Kiedy już trawnik jest gotowy, należy go odpowiednio kosić. W zależności od powierzchni ogrodu, polecamy  kosiarki samojezdne, traktory ogrodowe, jak również roboty koszące. Szczególnie w ogrodach sąsiadujących z innymi posesjami doskonale sprawdzają się kosiarki z napędem akumulatorowym. Nie generują hałasu ani uciążliwych dla sąsiadów spalin. W przypadku większych powierzchni nieregularnej trawy i zarośli oferujemy kosy spalinowe i akumulatorowe.

Piękny i zadbany żywopłot

Wielu amatorów ogrodu marzy o dorodnym i efektownym żywopłocie. Niezależnie od rodzaju krzewu nasze narzędzia pozwolą na komfortową i skuteczną pielęgnację. Oprócz typowych nożyc spalinowych, wykorzystywanych głównie do cięcia twardych elementów, nasza oferta obejmuje również sprzęt lekki i wygodny. Nożyce akumulatorowe pozwalają cieszyć się pracą bez większego wysiłku. Waga urządzeń akumulatorowych jest znacznie mniejsza niż spalinowych, co zdecydowanie ogranicza wysiłek podczas prac pielęgnacyjnych. Oprócz komfortu cięcia, ważnym atutem jest możliwość eksploatacji bez uciążliwego okablowania.

Drzewa i krzewy w ogrodzie - dobieramy optymalne urządzenia

Drzewo na posesji to cenna wartość, czasem jednak z różnych powodów musimy je usunąć lub przynajmniej uregulować. Z myślą o komforcie użytkowników, przygotowaliśmy pełną ofertę narzędzi tnących. Przy radykalnej wycince idealnie sprawdzają się pilarki akumulatorowe. Są przede wszystkim bardzo bezpieczne. Napęd urządzenia pozwala na przerwanie pracy w dowolnym momencie, co znacząco zmniejsza ryzyko urazu. Dodatkowo relatywnie niewielka waga daje możliwość dłuższej pracy w optymalnym komforcie. Do prac bardziej kosmetycznych na wysokości polecamy pilarki akumulatorowe z wysięgnikiem. Pozwalają one na szybkie i sprawne obcinanie drobniejszych elementów bez konieczności wspinania się na drabinę.

Piękny ogród - zadbany ogród

Poza radością z idealnie skoszonego trawnika i starannie przyciętego żywopłotu, co roku mierzymy się z jesiennym porządkowaniem ogrodu. Pozbywanie się zeschniętych liści to częsta udręka miłośników zieleni. Nie wszędzie można operować typowym, tradycyjnym sprzętem, by nie uszkodzić delikatnych roślin. W tym celu polecamy dmuchawy akumulatorowe Stiga o różnej mocy. Takie urządzenie pozwoli usunąć nadmiar odpadów organicznych bez szkody dla cennych gatunków.

Dzięki właściwie dobranemu sprzętowi, praca w ogrodzie może być wyłącznie przyjemnością.

Informacja handlowa, dodano: 2022-11-28


Komentarze, opinie o praca w ogrodzie - przyjemność bez wysiłku.