Menu Zamknij

Pokój dziecka pobudzający wyobraźnię

Dodano2023-08-31 Wyswietle414Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
ocena: 5 z 4 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Pokój dziecka pobudzający wyobraźnię
Fot. Tikkurila
Kreatywność dzieci nie zna granic. Z niepojętą dla dorosłych fantazją potrafią bawić się, śmiechem i energią wypełniając dzień. Marka Tikkurila podpowiada, jak urządzić pociechom pobudzający wyobraźnię pokój, aby dodatkowo wspierać ich pomysłowość i zapewnić kolorową przestrzeń do twórczej zabawy.
pokójścianafarba

Jak mawiał duński baśniopisarz Hans Christian Andersen - „podróżować to żyć”. Niech więc inspirowane dalekimi ekspedycjami wnętrze przeniesie pociechy do najpiękniejszych zakątków świata. Kolor K396 Safari farby Tikkurila Optiva Nature Matt 5 wypełni pokój gorącym słońcem i energią, rozpalając dziecięce marzenia i wyobraźnię, tak by w przyszłości dziecko miało odwagę podróżować nie tylko palcem po mapie.

Skąpany w zieleni pokój to wymarzone wnętrze dla kochającego przygody i naturę małego odkrywcy. Ściana pokryta farbą Tikkurila Optiva Nature Matt 5 w kolorze S451 Arbour wykreuje w pomieszczeniu malowniczą, stymulującą zmysły scenerię.

Z zielenią lasu najlepiej skomponują się naturalne materiały, takie jak drewno czy rattan, dodatkowo podkreślając panujący we wnętrzu klimat. Dekoracje ze zwierzęcym motywem na ścianie i doniczkowe rośliny z okazałym listowiem uzupełnią wystrój, a stworzona z pledów, poduch i mebli kryjówka pozwoli poczuć się jak na wyprawie pod namiot do prawdziwego lasu.

Rozgwieżdżone niebo w pokoju niemowlaka już od najmłodszych lat wprowadzi go w fascynujący kosmiczny świat. Blask księżyca, namalowanego na ciemnej ścianie  fluorescencyjną farbą Tikkurila Taika Glow, uprzyjemni noce maluszka pomagając w zasypianiu. 

Więcej informacji o trendach w aranżacji dziecięcej przestrzeni znajduje się na stronie: https://tikkurila.pl/inspiracje/trendy-w-aranzacji-pokojow-dla-dzieci.

 

 

Informacja handlowa, dodano: 2023-08-31


Komentarze, opinie o pokój dziecka pobudzający wyobraźnię