Menu Zamknij

Wysmakowana nowoczesność szarych wnętrz

Dodano2023-11-03 Wyswietle252Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
ocena: 5 z 3 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Wysmakowana nowoczesność szarych wnętrz
Fot. Tikkurila
Szary to kolor niebywale zaskakujący. Z pozoru ponury i monotonny tak naprawdę zdumiewa mnogością odcieni, tworząc gustowne aranżacje, w których spokój łączy się ze smakiem. Świetnie wpisuje się w klimat nowoczesnych wnętrz sprawiając, że nabierają one wyważonej elegancji.
pokójścianaszaryfarbawnętrze

Ciemny antracyt to sposób, by wyeksponować niebanalny charakter przestrzeni. Za sprawą mocnego odcienia M499 farby Tikkurila Optiva Clean Air we wnętrzu gości prawdziwie wysublimowana atmosfera. Elegancki chłód ściany wdzięcznie komponuje się z  abstrakcyjnym obrazem utrzymanym w czarno-białej kolorystyce, tworząc dla niego stylową ramę. Odcięcie od surowości w wystroju zapewnia podłoga z jasnego drewna, która wraz z białym sufitem wprawnie rozjaśnia zaaranżowany w estetyce modern classic salon.

Wnętrza w odcieniach szarości

Ciekawym zabiegiem dekoratorskim jest operowanie w tym samym pomieszczeniu odcieniami jednego koloru. Nietuzinkowy efekt da więc połączenie szarej ściany w tonacji 1959 z palety Tikkurila Deco Grey z popielatą sofą i ciemnym grafitowym wazonem. Klimat skąpanego w szarościach salonu ocieplą brązowe welwetowe poduszki i kremowa trawa pampasowa w wersji XXL, składając się na piękne, współczesne wnętrze.

Wnętrza w szarym kolorze

Szarości wytwornie prezentują się też w postaci dodatków. Pomalowany emalią Tikkurila Everal Aqua na stalowy odcień K499 Granite łamany parawan pozwoli wydzielić w pomieszczeniu miejsce do spania, a przy okazji będzie nietypową dekoracją wnętrza. Nowoczesny, a zarazem szykowny styl przestrzeni podkreślą szara pościel i modne akcesoria, np. lustro o organicznym kształcie, zaś aksamitna czerń X499 Licorice na ścianie zapewni efektowną oprawę całej aranżacji.

Więcej aranżacji wnętrz z wykorzystaniem wysmakowanych szarości znajduje się na stronie https://tikkurila.pl/pomysly/wnetrza-w-odcieniach-szarosci.

 

 

Informacja handlowa, dodano: 2023-11-03


Komentarze, opinie o wysmakowana nowoczesność szarych wnętrz