Menu Zamknij

ACO wśród wystawców na Targach WOD-KAN 2015

Dodano2015-06-02 Wyswietle7001Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
ACO wśród wystawców na Targach WOD-KAN 2015
W dniach 26-28 maja w Bydgoszczy odbyła się XXIII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Wśród wystawców znalazła się firma ACO, lider technologii odwadniania, wraz ze swoimi nowymi i prestiżowymi produktami: rusztami ACO Drainlock, bezfiltrowymi separatorami ACO Oleosmart i kanałami monolitycznymi ACO Monoblock.

Tegoroczna edycja targów WOD-KAN skupiła ponad trzystu wystawców, w tym największych producentów i dystrybutorów urządzeń służących uzdatnianiu wody, oczyszczaniu ścieków, a także maszyn do budowy, naprawy i utrzymania sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Stoisko firmy ACO cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających.

Przez trzy dni przedstawiciele ACO prezentowali zwiedzającym prestiżowe produkty marki, między innymi szeroką gamę nowych rusztów, w tym ruszty ze stali nierdzewnej i ocynkowanej dedykowane do przestrzeni publicznych. Zainteresowaniem cieszyły się przeciwpoślizgowy ruszt w podłużne mostki z profili U-kształtnych, kratowy ruszt o parametrach hydraulicznych Q+, ruszt w kolorze szarym z tworzywa sztucznego w poprzeczne mostki i ruszt
w podłużne pręty o wąskiej szczelinie wlotowej.

Kolejnym produktem firmy ACO, z którym odbiorcy mieli okazję bliżej zapoznać się podczas bydgoskich targów, były innowacyjne systemy Monoblock, które dzięki swej monolitycznej konstrukcji mogą być instalowane w warunkach najbardziej intensywnej eksploatacji. Systemy te są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu użytkowania oraz stanowią skuteczną ochronę dróg i budynków przed zniszczeniami wynikającymi z zalegania wody.

Warto zaznaczyć, że zaprezentowane zostały w nowej odsłonie, czyli w kolorze antracytowym. Na stoisku producenta można było zapoznać się też z żelbetowym bezfiltrowym separatorem substancji ropopochodnych Oleosmart-C-FST, z kanałem koalescencyjnym i zintegrowanym osadnikiem. Zastosowanie tego produktu pozwala na skuteczne oczyszczenie wody z takich substancji jak oleje mineralne, benzyna czy lekkie smary.

Firma ACO swoją pozycję zbudowała na wieloletnich badaniach i nastawieniu na ciągły rozwój. Jest światowym liderem w dziedzinie odwodnień, obecnym w ponad 40 krajach świata, posiadającym 29 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Aby sprostać wymaganiom rynku, dba nie tylko o jakość i funkcjonalność swoich produktów, ale też o ich nowoczesny design. Więcej informacji na temat firmy ACO i jej produktów znaleźć można na stronie: www.aco.pl

Informacja handlowa, dodano: 2015-06-02


Komentarze, opinie o aco wśród wystawców na targach wod-kan 2015