Menu Zamknij

Radaway ponownie na Targach CERSAIE 2019

Dodano2019-09-10 Wyswietle9847Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Radaway ponownie na Targach CERSAIE 2019
Ponad 111 tysięcy odwiedzających i blisko 800 wystawców. Targi CERSAIE w Bolonii to zdecydowanie jedno z największych i najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w dziedzinie ceramiki i wyposażenia łazienek. Nie mogłoby zabraknąć na nim firmy Radaway – wiodącego producenta kabin prysznicowych w Polsce i Europie. W dniach 23-27 września podczas 37 edycji targów marka zaprezentuje szereg nowości produktowych oraz rozwiązań zgodnych z trendem personalizacji.

Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek to najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie. Na 5 dni włoska Bolonia staje się stolicą światowego designu i wzornictwa, gdzie można zapoznać się z aktualną modą w projektowaniu i ofertą producentów. Wśród nich znajdzie się marka Radaway, która zaprezentuje najnowszą kolekcję kabin prysznicowych oraz nowe rozwiązania związane z personalizacją. Eleganckie i designerskie czarne kabiny z linii Hypnotic czy modele ozdobione oryginalnym grawerunkiem to tylko część z nich.

Oprócz najnowszej kolekcji kabin, podczas targów przedstawimy również najnowsze rozwiązania szyte na miarę. Tym razem, już nie tylko kabiny dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, ale także brodziki. Na stoisku zaprezentujemy modele w różnych wariantach kolorystycznych, które podobnie jak kabiny prysznicowe możemy „uszyć” na miarę wnętrza łazienki - mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Targi w Bolonii i stoisko Radaway to punkt obowiązkowy na mapie miłośników designu. Eksperci firmy będą czekać na zwiedzających w hali nr 30 na stoisku D58 E 59.

Informacja handlowa, dodano: 2019-09-10


Komentarze, opinie o radaway ponownie na targach cersaie 2019