Menu Zamknij

Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej

Dodano2016-04-21 Wyswietle7693Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej
27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych w Poznaniu wyłoniony zostanie Mistrz Polski Instalatorów. To jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych wzbudza silne emocje nie tylko wśród uczestników, ale także partnerów. Jednym z nich jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych, która podczas targów w Poznaniu zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania.

W dniach 25-28 kwietnia Poznań na cztery dni stanie się stolicą instalatorów. Organizatorzy Międzynarodowych Targów INSTALACJE 2016 przewidują, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie rekordowa pod względem liczby wystawców i odwiedzających. Targi INSTALACJE to ważne wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z rynkiem instalacyjnym.

 Mamy nadzieję, że przyciągną rzeszę odwiedzających, zainteresowanych nie tylko samym finałem Mistrzostw Polski Instalatorów, ale także nowinkami branżowymi i specjalistyczną wiedzą. Podczas targów do dyspozycji odwiedzających będą doradcy techniczni firmy TECE, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące np. produktów i ich montażu - mówi Krzysztof Kaczmarek, V-ce Dyrektor Handlowy w firmie TECE.
Zakres tematyczny targów INSTALACJE obejmie technikę grzewczą, sanitarną, obiektową, gazowniczą, klimatyzację, wentylacje i chłodnictwo.

Najlepszy z najlepszych

Jedną z największych atrakcji targów będzie finał Mistrzostw Polski Instalatorów. Eliminacje do MPI, czyli INSTALACJE ON TOUR, rozpoczęły się w maju 2015 roku. Łącznie wzięło w nich udział 1 360 instalatorów, spośród których wyłoniono 39 finalistów, po trzech z każdego miasta. Zadaniem, przed jakim stanęli uczestnicy rozgrywek, było wykonanie na specjalnie przygotowanym modelu instalacyjnym w jak najkrótszym czasie 17-stu czynności konkursowych. Najlepszy czas to 2 minuty i 38,63 sekundy. Jednym z partnerów wydarzenia jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych.

Tegoroczną edycję INSTALACJI ON TOUR oceniamy bardzo dobrze - duża frekwencja, pozytywny odbiór instalatorów, zacieśnienie relacji z partnerami. To nie tylko szansa dla instalatorów na sprawdzenie swoich umiejętności i sprawności, ale także świetna okazja do wymiany doświadczeń i praktycznego zapoznania się z oferowanymi produktami. Jesteśmy pod wrażeniem sprawności i fachowej wiedzy uczestników eliminacji - mówi Krzysztof Kaczmarek, V-ce Dyrektor Handlowy w firmie TECE.

Podczas dwóch pierwszych dni targów INSTALACJE 2016, tj. 25 i 26 kwietnia, odbędą się także eliminacje uzupełniające. Mogą w nich wziąć udział osoby, które nie zdążyły sprawdzić swoich umiejętności, a chciałyby zakwalifikować się do finału mistrzostw. Zwycięzca finałowych rozgrywek, które odbędą się w środę 27 kwietnia, otrzyma tytuł Mistrza Instalatorów 2015. Zadanie konkursowe będzie polegało na wykonaniu w jak najkrótszym czasie na specjalnej ściance szeregu określonych czynności montażowych. Nagrodą dla Mistrza Instalatorów jest Citroen Berlingo.

Informacja handlowa, dodano: 2016-04-21


Komentarze, opinie o finał mistrzostw polski instalatorów coraz bliżej