Menu Zamknij

Light+Building 2016: Automatyka budynku marki Schüco

Dodano2016-02-09 Wyswietle7036Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Light+Building 2016: Automatyka budynku marki Schüco
W dniach 13-18 marca na targach Light+Buliding we Frankfurcie nad Menem firma Schüco International KG przedstawi innowacyjne rozwiązania w dziedzinie inteligentnych powłok budynków. Kompletne systemy oferują pełne spektrum funkcjonalności, dzięki którym budynek staje się bardziej bezpieczny, komfortowy i efektywny kosztowo. Odwiedzający stoisko D06 w hali 11 podczas targów we Frankfurcie nad Menem będą mieli okazję zapoznać się z przyszłościowymi technologiami w dziedzinie automatyki budynku firmy Schüco International KG.

Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania, od elementów sterujących pojedynczymi jednostkami okiennymi lub drzwiowymi, aż po pełne systemy, które są w pełni kompatybilne z systemami zarządzania budynkiem opartymi na sterownikach KNX, LON i Wago. Starannie przemyślane komponenty pozwalają przy tym na całkowitą integrację z elementami stolarki okiennej i drzwiowej, zapewniając eleganckie wzornictwo.

Inteligentny budynek według Schüco

Szeroka gama rozwiązań marki Schüco znacząco ułatwia tworzenie inteligentnego systemu zarządzania różnymi funkcjami powłoki budynku. Platforma mechatronicznych okuć Schüco TipTronic SimplySmart jest wciąż rozbudowywana i w niedługim czasie stanie się kompatybilna z innymi inteligentnymi rozwiązaniami marki Schüco. Programowanie funkcji różnych elementów będzie się odbywać za pomocą jednego programu, którego działanie można w razie potrzeby rozszerzyć także na inne produkty. Pełny komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną zapewnią dodatkowe opcje, takie jak automatyczne zamykanie okien w przypadku opadów deszczu czy czasowe nocne chłodzenie.
 
Rozwiązanie można zintegrować z systemem zarządzania budynku KNX poprzez łatwą w podłączeniu magistralę. Ukryte okucia mechatroniczne Schüco TipTronic Simply Smart mogą być także obsługiwane manualnie, przy użyciu klamki lub przycisku na ścianie, a także poprzez urządzenia mobilne jak smartfon czy tablet. Okna wyposażone w mechatroniczne okucia z tej serii mogą być ponadto stosowane jako element systemu grawitacyjnego odprowadzania ciepła i dymu (NSHEVS).

Kolejną innowacją jest panel drzwiowy Schüco Door Control System (DCS), który oferuje elegancki, zlicowany ze skrzydłem design oraz intuicyjną, dotykową obsługę. Rozwiązanie łączy w sobie system kontroli dostępu, domofonu i listy adresowej. System można łatwo połączyć z systemem monitoringu i siecią informatyczną budynku. Uzupełnieniem oferty w obszarze inteligentnych budynków jest elektrochromatyczne szkło SageGlass® firmy Saint-Gobain, które zmienia stopień przejrzystości w zależności od indywidualnych potrzeb. Innowacyjna technologia to doskonała alternatywa dla tradycyjnej ochrony przeciwsłonecznej, w postaci żaluzji czy okiennic.

Informacja handlowa, dodano: 2016-02-09


Komentarze, opinie o light+building 2016: automatyka budynku marki schüco