Menu Zamknij

BUDMA 2016 - Kratki.pl nagrodzone na targach kominkowych

Dodano2016-02-08 Wyswietle6675Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
BUDMA 2016 - Kratki.pl nagrodzone na targach kominkowych
W dniach od 2-5 lutego w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI 2016. Wydarzenie, organizowane w ramach targów BUDMA, gromadzi wystawców oferujących rozwiązania z zakresu budowy i wyposażenia domu oraz osoby zainteresowane tą tematyką. Dla zwiedzających jest to doskonała okazja do poznania w jednym miejscu i czasie oferty ponad 1000 wystawców z Polski i ze świata. Wśród nich nie zabrakło firmy Kratki.pl - jednego z czołowych producentów kominków, biokominków i akcesoriów kominkowych - która podczas targów otrzymała trzy prestiżowe wyróżnienia.

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży budowlanej, które co roku odwiedza blisko 50 tysięcy zwiedzających. Towarzysząca im od kilku lat wystawa „KOMINKI”, zrzeszająca największych producentów kominków, biokominków i akcesoriów kominkowych, stanowi dopełnienie oferty firm z sektora budowlanego. Udział w targach to dla odwiedzających je gości doskonała okazja do zapoznania się z nowościami rynkowymi, wzięcia udziału w konferencjach i pokazach, a także rozmowy z fachowcami. Dla wystawców to z kolei możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

W myśl idei „Tworzymy ciepłą atmosferę”

W tegorocznej edycji wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabrakło Kratki.pl. Firma, dla odwiedzających stoisko przygotowała prezentację kilku długo wyczekiwanych nowości. Goście targów poznali między innymi wydajny i funkcjonalny piec Koza K5 z wnęką, a także nowoczesny wkład powietrzny z nowej serii LUCY. Szczególną popularnością wśród zwiedzających cieszyły się produkty gazowe, takie jak kominek gazowy Leo oraz piec wolnostojący Koza AB. Szeroką ofertę Kratki.pl dopełniały modele biokominków, w tym budzący wiele emocji model Egzul wysadzany kryształami Swarovskiego.

Potrójny sukces

Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI 2016 okazały się imprezą szczególnie istotną dla firmy Kratki.pl, a to za sprawą przyznania jej prestiżowych wyróżnień. Podczas uroczystej gali zorganizowanej przez magazyn „Świat Kominków”, firmę uhonorowano za wybitne osiągniecia w roku ubiegłym. Najcenniejsza statuetka - Złoty Płomień w kategorii „Firma Roku 2015” powędrowała do Kratki.pl. Doceniono również kominek gazowy Leo, któremu przyznano Srebrny Płomień w kategorii “Produkt Roku Technika, Bezpieczeństwo, Ekologia”. - Otrzymane nagrody są dla nas ogromny powodem do dumy i satysfakcji, szczególnie, iż uznawane są za najważniejsze w branży kominkowej. Potwierdzają słuszność obranej drogi i stanowią motywację do dalszej pracy - mówi Marek Bal, właściciel Kratki.pl. Firmę nagrodzono również statuetką Iskra Roku 2015 w kategorii “Promocja” za konkursy organizowane dla projektantów wnętrz i architektów.

Informacja handlowa, dodano: 2016-02-08


Komentarze, opinie o budma 2016 - kratki.pl nagrodzone na targach kominkowych