Menu Zamknij

Firma Kaczkan po raz pierwszy na krakowskim Festiwalu Wnętrz!

Dodano2015-06-08 Wyswietle7043Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 3 minuty.
Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Firma Kaczkan po raz pierwszy na krakowskim Festiwalu Wnętrz!
W dniach 13 i 14 czerwca na terenie krakowskiego Centrum Targowego Chemobudowa po raz 9. odbędzie się Festiwal Wnętrz - jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń branży wnętrzarskiej i architektonicznej. W tym roku wśród wystawców znajdzie się także producent wysokiej jakości podłóg drewnianych - firma Kaczkan, która przedstawi swoją ofertę na 2015 rok.

Festiwal Wnętrz to unikalna platforma łącząca świat dekoratorów, designerów, projektantów sztuki użytkowej z producentami i odbiorcami ostatecznymi. Jego celem jest przedstawienie najnowszych trendów w sztuce użytkowej oraz prezentacja firm oferujących wysokiej jakości produkty do urządzania wnętrz. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest Marsala - kolor 2015 roku według Pantone. Inspiracje kolorami są także wyróżnikiem ekspozycji firmy Kaczkan. Celem producenta jest pokazanie ogromnych możliwości wybarwienia podłóg drewnianych przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego piękna tego surowca.

Bogata oferta produktowa

Firma Kaczkan do niedawna obecna była głównie na rynkach zachodnich, gdzie odnosząc znaczące sukcesy zyskiwała coraz szersze grona zwolenników. Dziś przedsiębiorstwo śmiało wkracza na rynek polski oferując rodzimym odbiorcom oryginalny design i jakość produktów na światowym poziomie. Krakowskie targi będą więc inauguracją wejścia przedsiębiorstwa na krajowy grunt i pierwszą tak bogatą prezentacją produktów.

Znajdą się wśród nich serie: proParkiet Standard, łączący zalety parkietu i paneli; Only Wood - najwyższej jakości podłogi lite idealne zarówno do mieszkań, jak i lokali użyteczności publicznej; kolekcja Colours of The Nature prezentująca szlachetnie wykończone podłogi olejowane; Colours of the World ukazująca prestiżową gamę podłóg o unikalnych wybarwieniach oraz linia Wall of Wood obejmująca dębowe deski przeznaczone do stosowania jako okładziny ścian.

Dodatkowo na stanowisku będzie można zapoznać się z najnowszymi propozycjami producenta: wyjątkowo modnymi w tym sezonie jodełkami francuską i węgierską. Przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będą przedstawiciele firmy, gotowi nie tylko do udzielenia wszelkich informacji na temat produktów, ale także służący radą w zakresie urządzania i aranżacji wnętrz. Bliższe poznanie każdej kolekcji umożliwi także bogata ekspozycja produktowa, w atrakcyjny sposób prezentująca szeroką gamę struktur i wybarwień desek.

Inspiracje naturą

Idea Festiwalu Wnętrz ściśle łączy się z filozofią firmy Kaczkan, która zakłada tworzenie produktów nowoczesnych i designerskich przy jednoczesnym szacunku dla wieloletniej tradycji oraz respektowaniu praw natury. Celem ekspozycji jest także ukazanie potencjału oraz szerokich możliwości aranżacyjnych, jakie oferują naturalne deski drewniane. Czerpiąc inspiracje z kolorów występujących w przyrodzie, firma stworzyła oryginalne kolekcje barwowe, będące stylowym wykończeniem aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Goście stanowiska firmy Kaczkan będą więc mieli okazję przekonać się, że drewno jest materiałem równocześnie unikalnym oraz uniwersalnym. Atrakcyjna i zróżnicowana ekspozycja będzie z pewnością źródłem inspiracji zarówno dla architektów, dekoratorów, osób wykańczających mieszkanie, jak i wszystkich tych, którym bliskie jest piękno natury. Firma Kaczkan serdecznie zaprasza do jego doświadczenia.Więcej informacji na stronie: www.kaczkan.pl.

Informacja handlowa, dodano: 2015-06-08


Komentarze, opinie o firma kaczkan po raz pierwszy na krakowskim festiwalu wnętrz!