Menu Zamknij

Bezpłatny projekt Po fachu - szkolenia dla Fachowców

Dodano2023-01-27 Wyswietle9563Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
ocena: 5 z 2 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Bezpłatny projekt Po fachu - szkolenia dla Fachowców
Fot. Atlas
„Podłoża w pomieszczeniach suchych i mokrych” – to temat bezpłatnych szkoleń dla Fachowców zorganizowanych przez ATLAS wspólnie z siecią sklepów budowlano-remontowych Castorama. Projekt, będący pilotażem rusza w lutym we Wrocławiu oraz Legnicy. Podczas spotkań wykonawcy wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez szkoleniowców i doradców technicznych ATLAS.
szkolenie

Oprócz wartości merytorycznej nie zabraknie także dodatkowych korzyści - gadżetów, punktów w programie lojalnościowym, narzędzi czy zwrotu za zakupy. Warto się śpieszyć, bo miejsca na szkoleniach są ograniczone.

Z biegiem lat w branży budowlanej dynamicznie zmienia się wizerunek Fachowca. Obecnie są to osoby profesjonalne, wykształcone, które chcą się rozwijać na wielu polach - nie tylko typowo branżowych, ale także związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Fachowcy to także ludzie młodzi, otwarci na nowe rozwiązania, technologie i szkolenia. Właśnie z tego względu ATLAS wspólnie z Castoramą chce pomagać Fachowcom w rozwoju swoich kompetencji, organizując bezpłatne szkolenia.

Rozwój przede wszystkim

Projekt pilotażowy to 5 spotkań poświęconych tematyce podłoży w pomieszczeniach suchych i mokrych. Odbędą się między 7 a 21 lutego w różnych lokalizacjach:

  • 07.02.2023 r., godz. 09:00 - Castorama, Wrocław, ul. Graniczna 2;
  • 09.02.2023 r., godz. 17:00 - Castorama, Wrocław, ul. Bolesława Krzywoustego 126;
  • 14.02.2023 r., godz. 09:00 - Castorama, Wrocław, ul. Legnicka 58;
  • 16.02.2023 r., godz. 17:00 - Castorama, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 3;
  • 21.02.2023 r., godz. 17:00 - Castorama, Legnica, ul. Roberta Schumana 9.

Każde szkolenie będzie prowadzone przez ekspertów - szkoleniowców i doradców technicznych ATLAS dla maksymalnie dwudziestu uczestników. Zajęcia są zaplanowane na trzy godziny zegarowe i podzielone na części teoretyczną i praktyczną. Dzięki temu Fachowcy kompleksowo przepracują zagadnienie, mając okazję samodzielnie, pod okiem ekspertów, sprawdzić swoje umiejętności na podłożach.

Atrakcyjne promocje

„Po fachu - szkolenia dla Fachowców”, to nie tylko dawka merytorycznej wiedzy i praktyki, ale także atrakcyjne benefity. Każdy Fachowiec otrzyma na miejscu paczkę z gadżetami, a także dodatkowe punkty w programie lojalnościowym Fachowiec Atlasa, narzędzia z kolekcji ATLAS czy zwrot pieniędzy za zakupy.

Jak się zgłosić?

Zapisy na szkolenia ruszają już 24 stycznia za pośrednictwem strony internetowej na www.swiatatlasa.com.pl. Informacje o szkoleniach będą się także ukazywać na lokalnych grupach na portalu społecznościowym Facebook.

 

Informacja handlowa, dodano: 2023-01-27


Komentarze, opinie o bezpłatny projekt po fachu - szkolenia dla fachowców