Menu Zamknij

Galeco i Wilfredo León wspólnie świętują sukces

Dodano2021-10-15 Wyswietle6580Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 3 minuty.
ocena: 5 z 2 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Galeco i Wilfredo León wspólnie świętują sukces
Gala pod hasłem „Mistrzowska Fiesta” stała się okazją do wspólnego uczczenia zarówno jubileuszu 25-lecia firmy Galeco, jak też zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn przez Ambasadora Marki Wilfredo Leóna. Tuż po finałach rozgrywek siatkarskich, klienci i partnerzy polskiego producenta systemów rynnowych spotkali się w Krakowie z gwiazdą sportu na uroczystej kolacji w klimacie kubańskim.

Przez 25 lat istnienia na rynku, Galeco - rodzinna firma założona przez Szczepana Buryło w 1996 r. - wypracowała sobie nie tylko pozycję jednego z liderów w branży, ale przede wszystkim opinię innowacyjnego producenta wysokiej jakości systemów rynnowych, rzetelnego partnera i cenionego pracodawcy. Impreza podsumowująca ten okres dała możliwość podziękowania klientom i kontrahentom za zaufanie oraz wieloletnią współpracę. Wydarzenie zbiegło się w czasie z siatkarskimi Mistrzostwami Europy i pozwoliło też uhonorować Wilfredo Leóna, który już drugi rok jest twarzą marki.

Dajemy z siebie wszystko!

Małgorzata i Szczepan Buryło - właściciele Galeco i gospodarze gali - z radością powitali zgromadzonych gości. Było to bowiem pierwsze spotkanie w takim gronie po okresie lockdownu spowodowanego pandemią. Nie mogło więc zabraknąć podsumowań i omówienia bieżącej sytuacji rynkowej. Mimo trudnego czasu, w którym przyszło działać ostatnio całej branży, Galeco nie zatrzymało się w rozwoju i mogło pochwalić się odniesionymi sukcesami. Co więcej, przedstawiono plany na przyszłość. Małopolski producent nie spoczywa na laurach i wyznacza sobie kolejne, ambitne cele.

Takie podejście to właśnie jeden z aspektów łączących markę z jej Ambasadorem. Wśród wspólnych wartości, jakimi kieruje się zarówno team Galeco, jak też Wilfredo León są ciężka praca, determinacja w dążeniu do celu, a jednocześnie gra fair play. Sportowiec, uznawany za jednego z najlepszych siatkarzy na świecie, nie ukrywał, że choć cieszy się ze stanięcia na podium Mistrzostw Europy, da z siebie wszystko, aby brązowy medal już wkrótce zamienić na złoto.

Salsa, kubański rum i cygara

Chcąc przybliżyć gościom korzenie Wilfredo, Galeco postanowiło na jeden dzień przenieść ich na gorącą Kubę. Tematem przewodnim imprezy była ojczyzna znakomitego siatkarza. Wieczór uprzyjemniły żywiołowa muzyka kubańska oraz spektakularne pokazy taneczne. Uwagę przykuła także opowieść o historii tamtejszych cygar, rytuale ich powstawania i palenia. Była to też okazja do degustacji wyśmienitych kubańskich rumów.

Wiele osób z chęcią skorzystało z możliwości poznania jednego z czołowych reprezentantów polskiej drużyny i złożenia mu osobiście gratulacji. Zwłaszcza, że Wilfredo León, mimo olbrzymiego sukcesu, jaki odniósł, prywatnie jest niezwykle skromnym i serdecznym człowiekiem. Krakowski event zorganizowany przez Galeco dał szansę uściśnięcia dłoni siatkarza tuż przed jego wyjazdem do Włoch na rozgrywki ligowe.

Informacja handlowa, dodano: 2021-10-15


Komentarze, opinie o galeco i wilfredo león wspólnie świętują sukces