Menu Zamknij

Rusza jesienna edycja MILWAUKEE TOUR

Dodano2022-09-02 Wyswietle8357Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 3 minuty.
ocena: 5 z 1 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Rusza jesienna edycja MILWAUKEE TOUR
Fot. MILWAUKEE
Narzędzia akumulatorowe podbijają Europę. Rusza jesienna edycja MILWAUKEE TOUR 2022. Producent akumulatorowych elektronarzędzi zaprasza profesjonalistów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, dekarskiej, stolarskiej i pielęgnacji zieleni na wrześniową edycję MILWAUKEE TOUR. W ciągu miesiąca w Polsce, Rumunii, Węgrzech, Czechach i Słowacji odbędzie się łącznie ponad 50 wydarzeń.

MILWAUKEE TOUR to seria wydarzeń organizowana we współpracy z lokalnymi dystrybutorami marki. 

MILWAUKEE TOUR cieszy się olbrzymim zainteresowaniem profesjonalistów. Tylko w letniej edycji uczestniczyło w nim 6200 osób z różnych branż. Dlatego we wrześniu MILWAUKEE TOUR zawita w kolejnych europejskich miastach. Dzięki temu profesjonaliści - pracownicy branży budowlanej, ogrodnicy, hydraulicy, elektrycy, mechanicy czy dekarze - będą mogli sprawdzić nasze elektronarzędzia i akcesoria w praktyce - komentuje Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager MILWAUKEE®. - To doskonała okazja, by zweryfikować ich trwałość, wytrzymałość, wydajność, czyli wszystko to, co kryje się pod hasłem „Nothing but HEAVY DUTY”- dodaje Mitko.

Począwszy od 2-go września (piątek) br., MILWAUKEE TOUR odwiedzi 14 polskich miejscowości: Ostrołękę, Piekary Śląskie, Częstochowę, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Stare Miasto, Szamotuły, Bełchatów, Łódź, Rzeszów, Dębicę i Siedlce. Zaplanowanych zostało 6 wydarzeń na terenie Rumunii, ponad 10 na Węgrzech, 13 w Czechach i 5 na Słowacji.

Święto profesjonalistów 

MILWAUKEE z myślą o europejskich profesjonalistach przygotowało przestrzeń do testowania akumulatorowych elektronarzędzi, które mocą z powodzeniem konkurują z rozwiązanymi napędzanymi spalinowo. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami takimi jak dwuakumulatorowa dmuchawa, subkompaktowa szlifierka punktowa, zszywacz do ogrodzeń, szlifierka oscylacyjna, wibrator plecakowy, nożyce do żywopłotu. Nie zabraknie strefy z narzędziami ręcznymi, akcesoriami, odzieżą ochronną czy systemami przechowywania. To idealna przestrzeń do wymiany doświadczeń i skorzystania z porad ekspertów marki. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, a wśród nich Thunderbolt Challenge - konkurs na jak najszybsze zbudowanie instalacji z wykorzystaniem produktów marki. W edycji letniej rekordzista stworzył ją w 18 sekund! Czy komuś uda się pobić ten rekord? Przekonamy się już we wrześniu! Rejestracja na https://pl.milwaukeetool.eu/tour2022/. 

O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym dostawcą rozwiązań w branży narzędziowej, w tym przenośnych elektronarzędzi i dedykowanych akcesoriów, narzędzi ręcznych, systemów przechowywania i Środków Ochrony Indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw do rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. 

Informacja handlowa, dodano: 2022-09-02


Komentarze, opinie o rusza jesienna edycja milwaukee tour