Menu Zamknij

Remonty domów w programie Nasz Nowy Dom z farbami Jedynka

Dodano2022-04-25 Wyswietle6503Przeczytasz wPrzeczytasz w mniej niż 2 minuty.
ocena: 5 z 1 głosów. Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!
Remonty domów w programie Nasz Nowy Dom z farbami Jedynka
Marka Jedynka zagości na ekranach telewizorów w XVIII już edycji programu „Nasz Nowy Dom”. Farby Jedynka Perfekcyjna Plus po raz kolejny zostaną wykorzystane przy remontach domów bohaterów tego popularnego cyklu. Najbliższy odcinek z udziałem Jedynki będzie można obejrzeć na antenie Polsatu już 28 kwietnia o godz. 20:05.

Farby Jedynka już od wielu lat mają przyjemność towarzyszyć ekipie budowalnej programu „Nasz Nowy Dom”, która przeprowadza gruntowne remonty w domach potrzebujących pomocy rodzin z całej Polski. Za każdym razem liczy się czas, bo fachowcy mają tylko kilka dni na wszelkie zmiany we wnętrzach. Dlatego tak ważne są sprawdzone i niezawodne produkty, które pozwolą sprawnie i szybko wykonać zadanie i spełnić marzenia bohaterów programu o pięknej domowej przestrzeni  - mówi Justyna Balińska, kierownik marki Jedynka.

„Nasz Nowy Dom” to dobrze znana i lubiana przez widzów produkcja telewizji Polsat. W każdym odcinku ekipa remontowa pod czujnym okiem prowadzącej Katarzyny Dowbor dokonuje spektakularnych metamorfoz, odnawiając w ekspresowym tempie nieraz całkowicie zniszczone domy. Jako Partner Sponsora Głównego Programu - Grupy PSB marka Jedynka pojawi się w dwóch odcinkach bieżącej edycji programu. Pierwszy z nich zostanie wyemitowany na kanale Polsatu już 28 kwietnia o godz. 20:05, a kolejny 5 maja o tej samej porze. Powtórki będzie można obejrzeć 1 i 8 maja br. o godz. 17:45.

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do koncernu PPG. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.

Informacja handlowa, dodano: 2022-04-25


Komentarze, opinie o remonty domów w programie nasz nowy dom z farbami jedynka